pro Velkoodběratele

Velkoobchodním odběratelům nabízíme spoustu výhod.

E-shop

pro Maloodběratele

Oplatky lze zakoupit v našich prodejnách nebo přes eshop na dobírku.

E-shop

pro Lázně a hotely

Lázeňská města a hotely patří k našim významným a stálým odběratelům.

Reklamní oplatky pro firmy

Chtěli byste mít reklamu na lázeňských oplatcích?

Druhy oplatků

Oplatky vyrábíme a distribuujeme ve více než 36ti variantách a příchutích.

LÁZEŇSKÉ OPLATKY KARE

OplatkyJiž od roku 1992 se firma Karel Plášek - KARE se sídlem v Luhačovicích, největších moravských lázních, zabývá výrobou a prodejem lázeňských oplatků. Své výrobky firma nabízí nejen v Luhačovicích, ale dodává je i do mnohých lázní a cukráren po celé České a Slovenské republice.

 

Novinky

Dárek pro obchodní partnery

28.07.2017

Řešíte znovu stejný problém? Čeká Vás jednání s obchodními partnery a rádi byste jim vzali na uvítanou nějakou pozornost?
Určitě budete souhlasit, že všem diářům, hrnečkům nebo otvírákům vín již odzvonilo. Nyní rádi dostáváme jedlé dárky!
Nabízí se kvalitní víno, či pálenka, sýry.. obal s logem a kontaktními údaji je samozřejmostí... Přetrvává však dilema, zda je obdarovávaný muž či žena, jaké víno zvolit, v jaké cenové hodnotě, problémy se skladováním...

Tyto starosti nebudete mít, pokud si u nás necháte vyrobit reklamní balení lázeňských oplatků! Takové balení lázeňských oplatků ocení muži i ženy, stojí pár desítek korun a lze je na jednání rozbalit rovnou ke kávě :-)

Grafický návrh krabičky si necháte zpracovat do naší raznice dle svých požadavků, kromě loga a základních údajů o firmě lze na obalu prezentovat fotografie, informace o firmě, projektech... Záleží jen na Vás. 

Lázeňské oplatky vyrábíme již od roku 1992 a kromě nejoblíbenějších oříškových oplatek nabízíme i další příchuti, z kterých můžete vybírat.

V případě zájmu o cenovou nabídku a více informací pište na e-mail info@kare.cz.