O nás

Jako jedna z mála firem zůstává věrná tradiční receptuře, která zaručuje křehký, ručně sypaný oplatek s lahodnou chutí. Při výrobě používáme především přírodních surovin (sušená jablka, oříšky, kokos, kakao, ...).
Pro tyto výše uvedené vlastnosti jsou oplatky KARE® vyhledávány lázeňskými hosty o to více, že každý z tradičních druhů mohou ochutnat teplý.

V úplných počátcích firma vyráběla 3 chuťové druhy oplatků (oříškové, kakaové a vanilkové). Na základě zájmu a poptávky zákazníků postupně rozšířila sortiment o velmi chutné kokosové, čokoládové, oříškovo-kakaové, jablečné, citronové, cereální oplatky s oříšky, ...
Všechny tyto vlastní receptury byly dolaďovány po mnoho měsíců, aby nakonec mohli zákazníci ochutnat lázeňské oplatky v jedinečné kvalitě.
V současné době nabízí více než 36 druhů jak tradičních spékaných oplatek, tak oplatek krémových, čoko exclusive, trojhránků a oplatků neplněných.
Používáme novou technologii výroby oplatků čoko exclusive. Jedná se o tenký plátek čoko polevy mezi dvěma oplatkami. Tyto oplatky vyrábíme ve více variantách - tmavá, mléčná a bílá, dále tmavá s oříšky, s chilli, mochito a cherry.
Jako jediný výrobce na trhu firma KARE® nabízí Duo oplatky. Duo oplatky spojují chuť tradičního oříškového oplatku s tmavým čoko z řady Exclusive. Oplatky jsou prodávány v malých krabičkách vhodných pro děti nebo ke kávě.
Nově jsme naší nabídku rozšířili o kolekci "Pro štěstí". Jedná se o malé krabičky s mini oplatkami. Tyto malé oplatky vyrábíme ve dvou nejoblíbenějších příchutích - oříškové nebo čoko exclusive tmavá.
                                                                                                                            
Firma KARE® Vás tímto zve při návštěvě Luhačovic do svých prodejen, kde je Vám příjemná obsluha připravena nabídnout vždy čerstvé výrobky. Stalo se již tradicí, že v příjemném prostředí našich prodejen podáváme voňavý teplý oplatek ke každé kávě zdarma.Byli jsme i v televizním pořadu Pod pokličkou. Video si můžete prohlédnout zde. (od 16 min 13 s)